Müşteri Hizmetleri: 0850 885 32 44

Araç İçi Telefon Tutucu ve Kablosuz Şarj Cihazı

Önceki Sayfaya Dön

Araç İçi Telefon Tutucu Kablosuz Şarj Cihazı

Günlük hayatın her noktasında kullanılan akıllı telefonların araba kullanırken de lazım olabildiği açıkça görülebilir. Ancak trafikte gözün yoldan ayrılmaması, direksiyon başındayken de dikkatin dağılmaması gereklidir. Gerek telefonun şarjının bittiği durumlarda, gerek ise navigasyon ya da farklı amaçlar ile cihazlara göz atmak gerektiğinde elbette ki araç içi tel tutucu öne çıkacaktır. Hem güvenli sürüş için ortam yaratan, hem de kablosuz bir şekilde cihazların şarj olmasını sağlayan bu kullanışlı aparat oldukça popüler bir seçenek olarak vitrinlerde yer alır.

Ne İşe Yarar?

Bahsedilen araç tel tutucu ile cihazınıza kablo takmaksızın akıllı telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Bu esnada herhangi bir başka ihtiyaca gerek kalmaksızın dilediğiniz şekilde bu ürün ile kusursuz bir şarj etme sürecini tamamlayabilirsiniz.

Ürün sadece kablosuz şarj özelliği ile değil, pratik bir biçimde telefonları araç içinde tutabilmesi ile de popüler olmaktadır. En kaliteli araba telefon tutucu olarak da bilinen bu cihaz, sürücülerin güvenli bir sürüş deneyimi yaşaması ile beraber ergonomik avantajlar da sağlamaktadır. Sürücünün yol takibi ya da anlık bilgi alması gibi sebepler ile telefonuna ihtiyaç duyduğu anlarda bu mıknatıslı tel tutucu sayesinde en kolay ve pratik biçimde işlemler tamamlanır.

Tak – Ayarla – Yolun Keyfini Çıkar!

Kolaylıkla sahip olunabilen araç içi tel tutucu ürünü basit bir şekilde aracın klima mazgallarına tutturulabilir veya gövdesine yapıştırılabilir. Kullanışlı, sağlam ve ergonomik yapısı ile sürücülere güven veren bu aparat sayesinde yol boyunca gerektiği her an cihaz rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede sürücünün yol ile irtibatı kesilmez ve dikkat dağınıklığı da yaşanmazken, kablosuz şarj etme özelliğinden dolayı da bu araç tel tutucu ciddi anlamda ilgi görür.

Hem Aracın klima mazgallarına hem de araç gövdesine yapışabilen inovatif tasarım!

Araç içi telefon tutucu hem aracın klima mazgallarına hem de aracın gövdesine yapışabilecek şekilde inovatif olarak tasarlanmıştır. Bu sayede aracınızın klima mazgallarına ürün uyumlu olmazsa yapıştırma aparatıyla beraber aracınıza kolayca yapıştırabilirsiniz.

Telefonunuzun Bataryasına Hiçbir Şekilde Zarar Vermez!

Aşağıdaki tabloda bu ürün ile tam uyumlu cihazlar ve yarı uyumlu cihazlar listesi verilmiştir, görseli inceleyip ürünün telefonunuz ile tam uyumlu olduğunu görüyorsanız hiç endişe etmenize gerek yoktur. Yüksek kaliteli araç içi kablosuz şarj cihazı ve telefonunuz tam uyumludur ve hiçbir şekilde telefonunuz zarar görmeyecektir. Yarı uyumlu cihaz listesi yine aşağıdaki görselde mevcuttur. Yarı uyumlu olması telefonun üretici şirketinin direkt olarak telefona kablosuz şarj özelliği koymadığını göstermektedir ancak dilerseniz ürünün yanında satın alacağınız kablosuz şarj alıcısı ile ürününüzü kablosuz şarj için uyumlu hale getirebilirsiniz.

Kablosuz şarj alıcısı yukardaki görselde de görebileceğiniz üzere kablosuz olarak topladığı enerjiyi kablosu aracılığıyla telefonun şarj soketine aktarmaktadır. Telefonunuzu aracınızda çakmaklık aracılığıyla nasıl şarj ediyorsanız aynı şekilde telefonunuz şarj olacaktır. Dolayısıyla bu yöntemin de telefonunuza herhangi bir zararı olmayacaktır.

Teknik Özellikler

– En kullanışlı araba telefon tutucu ürünü olarak görülen bu aparat havalandırma mazgallarına veya araç gövdesine tutturulur.

– Ürünün mıknatıslı tel tutucu olarak anılmasındaki asıl nokta telefonun ürüne yapışmasını sağlayan mıknatıslardır.

– Kablosuz özellikli şarj etme yeteneği ürünün en çok öne çıkan niteliğidir. Bu şekilde hem pratik bir kullanım sağlanırken, hem de kablo ile uğraşmadan ve ön konsolda kablo kalabalığı etmeden yola devam edilir.

 1. Kablosuz araç içi tel tutucu kullanırken prize ihtiyaç duyar mıyım?

Hayır, bu ürünü kullanırken yalnızca akıllı telefonun ürün üzerine tutturulması yeterlidir. Ayrıca bir priz ya da farklı bir unsura gerek yoktur.

 1. Söz konusu araç tel tutucu ürününü kullanırken şarj etme işlemini nasıl başlatırım?

Akıllı telefon ne zaman ki araba telefon tutucu ürününün üzerine konulursa işte o zaman şarj etme işlemi doğrudan başlayacaktır. Bu şekilde cihazınızı şarj ederken ekstra bir uğraş vermeye de gerek kalmayacaktır.

 1. Araç içi mıknatıslı tel tutucu hangi telefonlara özel olarak üretilmiştir?

Bu ürünlerin herhangi bir cihaz için özellikle üretilmemesi, ancak yeni nesil pek çok akıllı telefon için de ürünün uygun olması görülebilir. Özellikle de Apple iPhone serisinde son yıllarda piyasaya sürülen pek çok model bu araç tutucu ürünü ile uyum göstermektedir. Ürünün satın alınmadan önce akıllı telefona uyup uymaması konusu özellikle dikkat çekerken, kullanıcılar da bunun bilincinde olarak hareket ederler.

Dileyen herkes araçta giderken ellerini boşa çıkarmak ve sadece yola konsantre olmak için araç için telefon tutucu kullanılabilir. Bu ve benzer pek çok farklı noktada da söz konusu ürünlere ihtiyaç duyulacaktır. Şimdi siz de seçiminizi yapabilir ve kararınızı hemen verebilirsiniz.

 

Uyum

Telefonum Tam Uyumlu Model, Alıcı Takılarak Kullanılabilecek Model

Araç İçi Telefon Tutucu ve Kablosuz Şarj Cihazı için 3 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Arabaya aldım samsung s6 kullanıyorum, bu kadar kaliteli beklemiyordum dahidükkana bu ürünleri sattığı için teşekkür ederim. trafikte artık kablo takmayla uğraşmıyorsunuz koyuyosunuz tık diye tutup şarj etmeye başlıyor

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Bende çok memnundum s7 edge ile kullandım fakat kesinlikle çakmak şarj aletinize dikkat edin, üzerinde yazan Amper değeri üstünde bir cihazla kullanırsanız benim gibi sadece mıknatıs olarak kullanmaya devam edersiniz.

  Yani üzerinde kaç Amper yazıyorsa okadarlık şarj aleti kullanın

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  satış temsilcisiyim ve samsung s6’ım ile birlikte kullanıyorum gerçekten harika bir ürün. Yolda büyük kolaylık sağladı bana dikkatinizi telefonla hiç dağıtmıyorsunuz yolda giderken.

Yorum Yap

Yeni gelen harika ürünlerden ilk senin haberin olacak, söz!

*Endişelenme, biz kesinlikle spam mail atmıyoruz ve bilgilerini 3. şahıslarla asla paylaşmıyoruz.

150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! Kapat