Müşteri Hizmetleri: 0850 807 08 33

Stres Küpü – Fidget Cube

Önceki Sayfaya Dön

Stres Küpü

Gün içinde stresli anlar yaşadığında bunu bir şekilde atmak isteyenler için oldukça farklı bir ürün mevcuttur. Özellikle de kalem gibi, tespih gibi çeşitli nesneleri sürekli olarak çeviren ya da anahtarlığı ile gün boyu oynayan kimseler için stres küpü oldukça ilgi çekici bir seçenek olacaktır. Bir tür yetişkin oyuncağı da denebilen stres küpü dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de çok sayıda kişinin dikkatini çekmektedir. Fidget Cube olarak da bilinen bu ürün son derece ergonomik yapısı ve kullanımı sırasında verdiği hoş duygu ile kendini belli eder.

Evir – Çevir – Bas – Kullan!

Günlük hayatta anahtarlıklarınızla sürekli oyun oynuyor, elinize geçirdiğiniz kalemleri atıp tutuyor ya da tespihinizle şıkır şıkır bir orada bir burada sallama hareketi yapıyorsanız işte size tüm bu alışkanlıklardan kurtulma fırsatı! Stres küpü kullanarak hem stresinizi atmanız, hem de nispeten daha hoş görünümlü ve daha rahat bir ürüne sahip olmanız mümkün. Üstelik yalnızca çevirme hareketi değil, yüzeylerindeki tuşlara basıp çekme hareketi ile de stresinizi çeşitli şekillerde kendinizden uzaklaştırmanız olasıdır.

Resim 2

Teknik Özellikler

– Adından da anlaşılabileceği gibi bu ürün küp şeklinde yapılmıştır. Geometrik olarak tüm yüzeyleri kare şeklinde, genel anlamda da küp biçiminde bir duruşa sahiptir.

– Küpün yüzeylerinde tekli ya da çoklu tuşlar vardır. Bu tuşlara rahatlıkla basmak mümkündür.

– Bu ürün bir tür modern tespihtir. Ergonomik açıdan stres tespihlerinden daha rahat kullanılan stres küpü, görünüş açısından da modern ve rahat bir imaj çizer.

– Boyutları 3 cm x 3 cm x 3 cm olarak öne çıkan stres küpü tam manası ile geometrik bir küptür.

– Ürünün 6 yüzü değişik fonksiyonlara sahiptir.

– Ürünün imalatı sırasında oldukça sağlam, dayanıklı ve güçlü malzemeler kullanılmıştır. Bu şekilde ürünün uzun ömürlü olduğu ve çok uzun yıllar boyunca istenildiği gibi kullanılabildiği söylenebilir.

– Çeşitli renkler de ürün seçenekleri üzerinde bulunmaktadır.

Resim 3

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Eğer herhangi bir nesne çevirme alışkanlığım yoksa da bu üründen hoşlanabilir miyiz?

Evet, en azından bizler bunun bu şekilde olduğunu düşünüyoruz. Çünkü gün içinde gerek herhangi bir haber beklerken, gerek can sıkıntısından, gerek ise stresin ve heyecanın tavan yaptığı zamanlarda herhangi bir nesne ile oyalanma isteği hasıl olabilir. Eğer siz bu tip zamanlarda herhangi bir nesne ile oynayıp zaman geçirmiyor iseniz elbette ki bu tarz bir alışkanlık da edinmezsiniz. Ancak canınızın sıkıldığı anlarda stres küpü gibi bir ürün sizi de memnun edecektir. Keyfili vakit geçirmek için bile bu ürün kullanılabilir.

Resim 4

 1. Renk ya da model seçenekleri var mı?

Stres küpü ürününün modeli tektir; ancak renkleri değişkendir. Dilediğiniz renklere sahip küpleri hemen sipariş verebilirsiniz.

Renk

Sarı, Kırmızı, Yeşil

Stres Küpü – Fidget Cube için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mahmut Ayaz

  Ayağınızı oynatan ya da otururken parmağını masaya vuran bir insansanız güzel bir alternatif olabiliyor, insanların ilgisini de çekiyor.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Cem Şişman

  Kickstarterdakinin aynısı, özellikle yuvarlağı sıkıldığınız anlarda iyi oluyor.

Yorum Yap

Ilgili Ürünler

Yeni gelen harika ürünlerden ilk senin haberin olacak, söz!

*Endişelenme, biz kesinlikle spam mail atmıyoruz ve bilgilerini 3. şahıslarla asla paylaşmıyoruz.

50TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo Bedava! Kapat