Müşteri Hizmetleri: 0850 807 08 33

Sugru – Şekil Verilebilen Yapıştırıcı

Önceki Sayfaya Dön

Sugru

Tamir işlerinde fazlası ile önemli bir işleve sahip olan süper tamir macunu sugru oldukça güçlü ve bir o kadar da pratik bir yapıştırıcı çeşididir. Bütün dünyada isim yapan, tamirattan gün içindeki pratik ihtiyaçlara kadar her alanda kullanılıp değerlendirilebilen bu yapıştırıcı ile siz de hızlı ve estetik çözümler üretebilirsiniz. Gerek evde, gerek iş yerinde, gerek ise parkta, bahçede ve daha arklı alanlarda onarılması gereken bir durumla karşılaşıldığında kullanılan bu malzeme hem hızlı, hem de güven veren bir şekilde sonuç almanızı sağlayacaktır.

Sugru

Sugru

Şekil Ver – Yapıştır – Tamir Et – Kullan!

Hemen hemen her türlü farklı ortamda dikkat çeken bu ürün, çeşitli modifikasyon, tamir ya da tasarım işlerinde kullanılabilmektedir. Kendi kendine donabildiği için son derece avantajlı bir seçenek olarak görülen bu yapıştırıcı ile ilgili pratik uygulamalardan bahsedilebilir.

Oyun hamuru hissiyatı yaratarak rahat bir kullanım sağlayan ürün, bir çeşit tamir silikonu olarak da lanse edilebilir. Kullanılan yüzeyde mühür etkisi yapar ve aynı zamanda hava ya da su da geçirmez. Şekil alabilmesi ile her türlü malzeme üzerinde ergonomik şekilde yer alabilen sugru yapıştırıcı ilk 30 dakika sırasında ortama göre şekillendirilebilir. Aradan geçen 24 saat sonrasında ise sımsıkı bir form halini alan bu ürün tam manası ile mükemmel bir yapıştırıcıdır.

Teknik Özellikleri

– Hemen hemen her türlü yüzeye ve malzemeye yapışabilen ve tamir macunu olarak da anılan sugru hava ile temas etmesi sonrasında yapışkan özellik gösterir.

– İster buzdolabı gibi soğuk yüzeyler olsun, ister sıcak su boruları gibi sıcak yüzeyler olsun sugrunun yapışmadığı yer yoktur.

– Ürün çok basit bir biçimde şekil alır. Kullanıcı eliyle bu ürüne şekil verebilir.

– Yapıştırıcı oda sıcaklığında donar ve donduğunda bile esnek özellik gösterir.

– Açık havada olsun, kamp gibi alanlarda olsun oldukça sağlam bir yapısı bulunur.

– Sugru son derece yumuşak ve bir o kadar da ergonomiktir.

– Bir yapıştırıcıda olması gereken en temel özellik olarak ürünün su geçirmez yapıda olduğu ifade edilmelidir.

Sugru

Sugru

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Sugru yapıştırıcı macun ne tip yüzeylere yapışabilir?

Bu ürün her türlü yüzeye ve malzemeye yapışabilir. Örnek olarak cam, demir, kumaş, seramik, metal ya da plastik gibi yüzeylerde sugru kullanımı mümkündür. Bu nedenle de ister elektronik olsun, ister tesisat olsun, ister daha farklı alanlar için olsun bu yapıştırıcı macundan fayda sağlanabilir.

 1. Yapıştırıcı macun hangi sıcaklıklar arasında aktif olarak çalışır?

Sugru oda sıcaklığında donan bir yapıya sahiptir. Bununla beraber -50 derece ile +180 derece (Santigrat) arasındaki sıcaklık değerlerine sahip ortamlarda üründen faydalanmak mümkün olur. Bununla beraber ürünün paketten çıkar çıkmaz hava ile temas etmesi sonrasında kullanıcının 30 dakikası bulunur. Bu 30 dakika içinde gerekli şekil verilerek ergonomik ve rahat bir yapıştırma işlemi sağlanabilir.

 1. Ürün nasıl şekle girer?

Oldukça eğlenceli bir yapısı bulunan, aynı zamanda rengarenk seçenekleri ile de oyun hamurlarını andıran söz konusu yapıştırıcı macun ile en güzel tamirat ya da tasarım işlemlerini yapmak kolaylaşır. Dileyen herkes eline aldığı bu yapıştırıcı macuna dilediği şekli verebilir. Örnek olarak bir akıllı telefonun şarj aletinde kopuk yere bu ürün yapıştırılacak ise söz konusu hamur kabloyu kavrayan bir şekil alarak değerlendirilebilir. Buna benzer şekilde farklı biçimlere de sokularak ürünün kullanılması mümkündür.

Sugru

Sugru

 

Renk

Kırmızı, Siyah, Mavi, Sarı, Beyaz

Sugru – Şekil Verilebilen Yapıştırıcı için 4 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Orkun Yenigün

  İlk önce biraz şüpheyle aldım ancak gelip kullanınca işe yaradığını kanıtladı, ilk önce hamur gibi bekledikçe sertleşiyor. en son hafif esnek bi yapıya sahip oluyor. Ben masama kulaklık tutacağı ve kapıya aslı yaptım sağlam yapışıyor.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mahmut Fer

  Spotcudan bulaşık makinesi aldım ama üst tarafın raylarının sonu kırıkmış alırken fark etmedim. üst tarafı çekince üst taraf olduğu gibi elinizde kalıyor her seferinde.

  1 hafta boyunca parçasını aradım bulamadım, sonra bu ürünü görünce hemen aldım yapıştırdım taş gibi tuttu, parça sorununu halletti.

  Ulan harbiden allah razı olsun ya

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Bülent İrfanoğlu

  Çok kullanışlı aklınıza sayısız kullanım yeri gelebilir düşünürseniz. banyoya havlu askısı, telefona tutacak, kulaklığa şekiller.

  Kullanıldığı yere göre de değeri var bence. değer veya değmez ona bağlı

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Neslihan Dalkıran

  En uygun fiyat burda teşekkürler fiyat için

Yorum Yap

Ilgili Ürünler

Yeni gelen harika ürünlerden ilk senin haberin olacak, söz!

*Endişelenme, biz kesinlikle spam mail atmıyoruz ve bilgilerini 3. şahıslarla asla paylaşmıyoruz.

50TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo Bedava! Kapat