Müşteri Hizmetleri: 0850 807 08 33

Yer Çekimsiz Telefon Kılıfı

Önceki Sayfaya Dön

Yer Çekimsiz Telefon Kılıfı

Akıllı telefonların pek çok farklı yerde kullanılması, bu cihazların içlerinde onlarca farklı uygulamanın yer alması hayatı fazlası ile kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle de söz konusu cihazlara olan bağlılık artmakta, insanların akıllı telefonları ile her daim vakit geçirmesi de normal karşılanmaktadır. Elbette ki teknolojik aletlerin kullanılmasında bir takım yardımcı ürünler pratik kullanımı destekler. İşte tam da burada, Apple iPhone ya da Samsung akıllı telefonlarına uyum sağlayan yer çekimsiz telefon kılıfı öne çıkmaktadır.

Son yılların en kullanışlı, en popüler aksesuarlarından biri olarak görülen ve iphone 6 kılıf özelliği de gösteren bu ürün, sadece iPhone 6 serisi için değil, diğer modellere uyumu ile de farkını ortaya koyar. 90 derecelik dik zeminlere tutunarak akıllı telefonları tam karşınıza konumlayan, ergonomik ve rahat kullanım fırsatları yaratan bu ürün aynı zamanda iphone 5s kılıf niyeti ile de kullanılabilir.

Dik Zemine Yapıştır – Ekrana Doğrudan Bak – Ellerini Serbest Bırak!

Çeşitli akıllı telefon modelleri için son derece işlevsel olan, hatta note 4 kılıf yerine de sıkça kullanılan yer çekimsiz telefon kılıfı insanların telefon ekranlarından rahatlıkla bir şeyler okuyabilmesi, kendilerinin fotoğraf ve videolarının çekebilmeleri için değerlendirilebilir. Ekrana doğrudan bakma imkanı sunan, oldukça konforlu ve hoş kullanım özelliklerini ortaya koyan bu aksesuar en popüler telefon kapakları arasında da kendine yer bulmaktadır.

Kullanım Amacı Nedir?

Akıllı telefon kullanıcıları zaman zaman kendi videolarını, fotoğraflarını çekmek isteyebilirler. Bu esnada da her daim elleri kullanmak mümkün olmayabilir. Her zaman da etrafta birilerini bulmak olası değildir. İşte bu nedenle, akıllı telefonu dik bir zemine, duvara ya da benzer bir alana yapıştırıp istenilen her türlü çekim yapılabilir.

Yer çekimsiz telefon kılıfı aynı zamanda makyaj yaparken ayna niyetine bile kullanılabilir. Gitar çalanların rahat şekilde akor bakmak için kullandıkları bu ürün, erkeklerin tıraş olurken bir takım videolar izlemesine de olanak sağlar. Kısacası elleri kullanmadan telefonu aktif şekilde kullanmak, rahat şekilde okumalar ve kayıtlar yapmak bu kılıf ile mümkün olur.

Teknik Özellikleri Nelerdir?

– En dik zeminlere (yere 90 derecelik açı oluşturan zeminler dahil) tutunabilir.

– Bu kılıf cam, ayna, demir plastik ya da tahta gibi zeminlere yapışabilir.

– Cihazı dış etkilerden ve özellikle de çarpma ya da darbe alma gibi sıkıntılardan korur.

Neredeyse Her Türlü Akıllı Telefon Modeline Uyumlu!

Dileyenler bu ürünü s6 kılıf gibi kullanabilirken, kimi kullanıcılar ise iphone 6 kılıf olarak değerlendirme niyeti ile söz konusu aksesuara sahip olabilir. Son yıllarda giderek artan yer çekimsiz telefon kılıfı kullanımı, en çok da pratik avantajlarından dolayı dikkat çekmektedir. Sıradan bir iphone 5s kılıf kullanımından ziyade bu kılıfa sahip olmak her açıdan kullanıcıyı memnun edecektir. Yalnızca telefonu çiziklerden ya da darbelerden korumak değil, dik zeminlere telefonun yerleştirilmesini sağlamak da bu ürünün görevidir.

Nano Partiküller ile Üstün Teknolojiden Fayda Sağlar

Yer çekimsiz telefon kılıfı teknik anlamda oldukça geliştirilmiş bir üründür. Kılıfın arka kısmında farklı zeminlere tutunmayı sağlayan nano partiküller yer alır. Bu da ürünün ne denli hassas ve işlevsel bir yapıya sahip olduğunua işaret eder.

Basit bir note 4 kılıf kullanmaktan ziyade böylesine gelişkin bir aksesuarı tercih etmek Samsung Note 4 sahipleri için de oldukça mantıklı olacaktır. Gerek en sağlam telefon kapakları gibi koruyucu, gerek ise portatif ve işlevsel yapısı ile yarar sağlayan söz konusu ürün uygun fiyatı ile de dikkat çeker.

Sık Sorulan Sorular

 1. Ürünün zeminlere yapışma özelliği gider mi?

Her teknolojik ürün gibi yer çekimsiz telefon kılıfları da temiz şekilde kullanıldığı müddetçe faydalı olacaktır. Telefon kılıfının özellikle arka kısmı doğru ve uygun şekilde temizlenmeli, bu sayede de uzun yıllar üründen fayda sağlanabilmelidir.

 1. Yer çekimsiz telefon kılıfı dış mekanlar için uygun mu?

İster cam, ister ayna, ister bahçe duvarı, ister ahşap alan olsun her türlü dik zeminde bu kılıflar yapışma özelliğine sahiptir.

 1. Normal telefon kılıflarının koruyucu özelliği bu üründe de var mı?

Kesinlikle evet. Sıradan bir telefon kılıfı alınacağına, hem daha şık, hem de dik zeminlere yapışmasından ötürü daha işlevsel olan bu ürün tercih edilebilir. Örnek olarak eğer bir s6 sahibi iseniz s6 kılıf ihtiyacınızda söz konusu ürünü tercih edebilir, en pratik ve en konforlu sonuçları bu şekilde alabilirsiniz.

 

Telefon Modeliniz

iphone 6, iphone 7, iphone 6 plus, iphone 7 plus, samsung s6

Yer Çekimsiz Telefon Kılıfı için 5 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ahmet Yüce

  Yapıştığı belli yüzeyler var düz olanlara yapışıyor, kirli yüzeylere yapışmıyor ama kullanışlı baya normal kılıf fiyatına.
  Parasını fazlasıyla hak ediyor.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mehmet Ali Sarıyüz

  Ürün vaad edilen yapışma özelliğini gerçekten taşıyor ancak farklı modelleri üretilmeli tek renk siyah olması iyi değil bence.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Necmettin Bağlarbaşı

  Güzel ürün, kirlenince yıkayabiliyosunuz.

 4. 5 üzerinden 4 oy aldı

  Hüseyin perçin

  Bir de toz tutup kirlenmese tadından yenmez.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Gülnaz Yiği

  Bu çok güzel keşke farklı modelleri de olsa

Yorum Yap

Ilgili Ürünler

Yeni gelen harika ürünlerden ilk senin haberin olacak, söz!

*Endişelenme, biz kesinlikle spam mail atmıyoruz ve bilgilerini 3. şahıslarla asla paylaşmıyoruz.

50TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo Bedava! Kapat