Müşteri Hizmetleri: 0850 807 08 33

Devrilmez Termos Bardak – Termos Mug

Önceki Sayfaya Dön

Hemen hemen her türlü alanda çeşitli içeceklerin içilmesi amacı ile kullanılan termos özellikli bardaklar ya da benzer ürünler dikkat çekerken, son zamanlarda ise bu ürünlerin yerine artık Mighty Mug termos bardak kullanılmaya başlandığı gözlemleniyor. Devrilmez özelliği, sağlam yapısı ve steril iç kısmı ile güven veren bu ürün ister çalışanlar için, ister okula giden öğrenciler için uygun bir seçenek olarak göze çarpıyor.

Pek çok kişinin su, çay, kahve, sıcak çikolata gibi içeceklerini uygun sıcaklık ve yapıda içebilmeleri adına tercih ettikleri termos mug ürünleri ciddi anlamda kullanışlı olarak görülüyor. Sıradan termos mug türü seçeneklerin en ufak bir darbe ya da sallantıda devrilmesi ve içindekilerin dökülmesi üründen alınan keyfi de kursakta bırakırken, bunun yerine kullanılan devrilmez termos bardak ise önemli bir fark yaratıyor.

Termos Bardak ve Termos Kupada Devrim

Günümüzde bu tarz ürünlerin her yerde kullanıldığı görülürken, en ufak bir darbe ya da dokunuşta söz konusu termos bardakların devrilmemesi gerektiği de açıktır. Herhangi bir termos kupa satın alınmasından ziyade devrilmez termos bardak elde edilerek bu tarz devrilme sorunlarının önüne geçilebilir. Çok sayıda kişinin tercihi olarak dikkat çeken bu ürünler starbucks termos bardaklarından daha önemli bir özelliği sahiptir, devrilmez!

Farklı Renk Seçenekleri

Dileyen herkesin Mighty Mug termos bardak tercih ederek iş yerinde, serbest zamanlarda, piknikte, sporda, kısacası akla gelen her türlü farklı alanda içeceklerini güvenle içmeleri söz konusudur. Bu kadar ilgi gören termos mug ürünleri aynı zamanda kırmızı, siyah renk seçenekleri ile de göz doldurur. Üründen faydalanmak isteyen kişilerin sevdikleri rengi seçerek termos kupa sahibi olması bu şekilde mümkün olur.

Pratik Kullanım Avantajları

Devrilmez termos bardak ürünü her ne kadar aldığı darbelerle ya da çeşitli müdahalelerle dengesini kaybedip düşmese de, kullanım için doğrudan yukarı yönlü kaldırıldığı zaman da oldukça kolay bir şekilde yerinden kalkıyor. Yani ürün kullanıcının hamlelerine pratik şekilde karşılık veriyor. Sağa ya da sola savrulması mümkün olmayan bu termos bardakların yukarıya doğru kaldırılması ise oldukça kolay olarak gerçekleşiyor.

Patentli Smart Grip Teknolojisi

Masa üzerinde durduğu sırada tutulup çekildiğinde kolayca yüzeyden ayrılan, ancak çeşitli dokunuşlar ile dengesi bozulamayan termos bardağın bu özelliği ise patentli smart grip teknolojisinden kaynaklanıyor. Bahsedilen bu teknoloji ile bardağın zemine adeta yapışması, istem dışı oluşan müdahaleler ile dengenin kaybedilip termos bardak içindeki kahvenin, çayın ya da herhangi bir sıvının etrafa dökülmemesi sağlanıyor.

Uygun fiyatlı devrilmez termos bardakları Mighty Mug kalitesi ile elde edebilir ve starbucks termos bardaklarından daha işlevsel bir termos bardağa sahip olabilirsiniz. Şimdi siz de istediğiniz renge sahip olan bardağınızı düşük fiyatlı seçeneklerle tercih edebilir, hayatınızın her alanında bu bardaklardan istifade edebilirsiniz.

Dünya Sağlık standartlarında üretilmiştir
Mihty Mug BPA Free standartlarında  üretilmiştir. Sıcak, soğuk her türlü içeceğiniz için güvenle kullanabilirsiniz, arabada, ofiste, dışarda, çalışma hayatınızda yer edinmiş kahve, çay, su gibi tüm sıvılar artık mighty mug ile hem dökülmeye karşı güvende hemde termos bardak özelliği sayesinde ısı koruması altındadır.

Özellikler:
Sızdırmaz tasarım ile çantada rahat taşıma
0,47 litre sıvı kapasitesi
22cm uzunluğunda 8cm çapında

Renk

Kırmızı, Siyah

Devrilmez Termos Bardak – Termos Mug için 4 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Recep Aydın

  Ürünü düz zemine koyup güzel güzel tokatlayın hiç düşmüyor 🙂

  Ofis ortamlarında sadece aldığınız zaman elinize gelen bir termos bardak çok kullanışlı üstelik sınırsızca çarpın dökülmüyor, hatta bazen zevkine çarpın haha.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Kübra Cevruk

  eğer termos bardağa sürekli ihtiyacınız oluyorsa bu oldukça şık ve kaliteli de bir ürün.

  Bardağı koyduğunuz yerden se düşmüyor altında bir çeşit teknoloji kullanmışlar, ama gövdeden çekince bırakıyor yeri, güzel olmuş.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Necmettin Bağlarbaşı

  Kullanışlı masamın üzerinde sapasağlam duruyor.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ece Çevik

  Basit ama çok dikkat çekici çok teşekkürler

Yorum Yap

Ilgili Ürünler

Yeni gelen harika ürünlerden ilk senin haberin olacak, söz!

*Endişelenme, biz kesinlikle spam mail atmıyoruz ve bilgilerini 3. şahıslarla asla paylaşmıyoruz.

50TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo Bedava! Kapat